Zwrot zamówionych towarów

REKLAMACJE I ZWROTY TOWARÓW

20.   Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" który mówi, że  „klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki” – w przypadku zamówień towarów z cukierni internetowej ze względu na krótki termin przydatności do spożycia ciast i tortów wyroby te są wyłączone z tej możliwości.

Aktualizacja zgodnie z ustawą z 25 grudnia 2014r

20.   Zgodnie z Ustawą z 25 marca 2014 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" który mówi, że  „klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki” – w przypadku zamówień towarów z cukierni internetowej ze względu na krótki termin przydatności do spożycia ciast i tortów wyroby te są wyłączone z tej możliwości.

 

21.   Reklamacje produktów przyjmowane są w siedzibie firmy przy ul. Armii Krajowej 38 w Wałbrzychu, w przypadku dostarczenia zamówienia bezpośrednio do klienta, na podstawie dowodu zakupupo dostarczeniu reklamowanego towaru. W przypadku odbioru osobistego zamówienia w jednej z cukierni – reklamacje  przyjmowane są w miejscu osobistego odbioru zamówienia. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od daty ich wpłynięcia.

22.   W przypadku uzasadnionej reklamacji, zamówiony  produkt dostarczamy osobiście i na swój koszt na  adres klienta.

23.   Po upływie 48h od momentu odbioru zamówienia reklamacji nie przyjmujemy.

24.   W przypadku reklamacji dotyczącej jakości wyrobu należy do siedziby firmy dostarczyć  próbkę wyrobu.

Torty Po Twojemu © 2024
Prawa autorskie do wszystkich informacji oraz zdjęć zamieszczonych w serwisie https://www.tortypotwojemu.pl/
należą do właściciela marki Torty Po Twojemu. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione.