Godziny pracy pracowni:

pon.-pt. 8:00-16:00, sob. 8:00-14:00, niedz. odpoczywamy :)

o nas

Witam Państwa serdecznie w naszych cukierniczych progach : )))

Nazywam się Natalia i chciałabym po krótce przedstawić Państwu historię naszej pracowni : )

                Być może ciężko w to uwierzyć patrząc na obecny wygląd naszej firmy, ale cała historia zaczęła się od nic niezapowiadającego szkolenia, na którym Marcinowi całkiem przypadkiem udało się ulepić kilka malutkich baranków wielkanocnych z masy cukrowej.
Po Jego powrocie zabawa w figurki tak nas wciągnęła, że spędziliśmy pół nocy na lepieniu figurek i tak oto powstała cała gromada zezowatych baranków, króliczków z wytrzeszczem oczu i żółciutkich kurczaczków. Wspólny wniosek – ilu wykonawców, tyle pomysłów na realizację, chociaż wzór był jeden wspólny : )Padło hasło – „a może by tak wykazać się w tortach?”. No i ruszyła maszyna.
                W 2013 roku oficjalnie otworzyliśmy działalność, pod istniejącą do dziś nazwą "Torty po Twojemu". Zamysł nieustannie przyświeca nam ten sam - robić indywidualne, zapierające dech w piersiach torty, które będą w sobie łączyć piękny wygląd i przepyszny smak, jakim cieszą się wyroby Cukierni Oleńka.
                Przez prawie 1,5 roku budowaliśmy naszą firmę we dwoje tj. Marcin wraz z Natalią;
systematycznie ulepszaliśmy i powiększaliśmy naszą ofertę tortów, stworzyliśmy stronę internetową z pierwszym na Dolnym Śląsku sklepem internetowym ze słodkościami; braliśmy udział w targach weselnych i imprezach okolicznościowych; wprowadziliśmy możliwość wzięcia udziału w weselnych spotkaniach degustacyjnych.
                W listopadzie 2014 roku dołączyła do nas Agnieszka – nasza bratnia duszyczka, którą obecnie traktujemy jak siostrę : ) Aga to urodzony artysta, który spełnia się w swojej pracy; zanim do nas dołączyła malowała obrazy, dzięki czemu obecnie mają Państwo możliwość zamówienia tortów malowanych ręcznie, z dowolną grafiką i wzorem;  
Wszystkie dekoracje wykonujemy ręcznie, podstawie zdjęć i szkiców i tym się szczycimy! Agnieszka jest z nami od dwóch lat i na dzień dzisiejszy rozumiemy się bez słów! : )))

                Obecnie nasza mała artystyczna firemka to zlepek trzech różnych osobowości, które w połączeniu dają naprawdę niezły efekt:
- Natalia, czyli ja, to mózg wizjonerski –spełniam się przy wymyślaniu indywidualnych tortów zarówno urodzinowych jak i weselnych; tworzę projekty, które mają pomóc w rozwoju naszej działalności takie jak nawiązywanie współpracy z innymi profesjonalistami z branży, sesje zdjęciowe tortów i słodkich stołów, profesjonalne oferty weselne, zarządzanie stroną internetową i wiele wiele innych; to również ze mną mogą Państwo omówić kwestię swojego indywidualnego zamówienia : ))
- Marcin to mózg techniczny – matematyczny perfekcjonista, który tworzy wzory, projekty, prospekty i inne rzeczy, których my artyści nie rozumiemy : D Robi najdokładniejsze i najpiękniejsze torty rzeźbione 3D i specjalizuje się w słodkich samochodach – tutaj nie ma sobie równych; projektuje indywidualne nadruki, obrabia opłatki i dba o spójność graficzną naszych projektów
- Agnieszka to mózg dekoratorski -  główny wykonawca dekoracji naszych tortów, który z uporem małej pracowitej pszczółki pracuje, aż osiągnie idealny efekt; nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych; połączenie sztuki malarskiej z manualną zręcznością daje piorunujący efekt, który widzą Państwo na zdjęciach; do każdej figurki podchodzi jak do kolejnego wyzwania i trzeba przyznać otwarcie – robi je tak dobrze, aż czasem trudno uwierzyć, że to tylko kawałek cukru : ) czas jaki poświęca nad wykonaniem dekoracji oraz perfekcyjność w działaniu sprawiają, że czasem mocno się zastanawiamy nad oddaniem naszych małych arcydzieł pod Państwa nóż ; )))

Razem tworzymy zgrany zespół, któremu mogą Państwo zaufać : )))

Nasze motto:
NIECH TORT BĘDZIE PO TWOJEMU!!!

Torty Po Twojemu © 2017
Prawa autorskie do wszystkich informacji oraz zdjęć zamieszczonych w serwisie http://www.tortypotwojemu.pl/
należą do właściciela marki Torty Po Twojemu. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione.